Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi
GASTROENTEROLOJİ
GASTROENTEROLOJİ
Tedavileri
Endoskopi (Anestezili)
Kolonoskopi (Anestezili)
Rektoskopi (Anestezili)
Helikobakter pilori üfleme testi (Radyasyonsuz)
Fleksible Rekto-Sigmoidoskopi
Mide Botox uygulaması
İntragastrik Balon Uygulaması

Gastroenteroloji sindirim sistemi (yemek borusu, mide, ince barsak, kalın barsak ve makat bölgesi) hastalıkları ile karaciğer, safra kesesi ve yolu hastalıkları, pankreas hastalıkları tanı ve tedavisiyle ilgili bilim dalıdır.

Yemek borusu (özofagus) hastalıkları (reflü, polip, divertkül, kanser vb), mide hastalıkları (gastrit, ülser, polip, kanser), ince ve kalın barsak (kolon) hastalıkları (duodenum ülseri, çölyak hastalığı, Crohn hastalığı, ülseratif kolit, divertikül, polip, kanser), karaciğer hastalıkları (akut veya kronik hepatit, siroz, asit), safra kesesi ve safra yolu hastalıkları (taş, kanser), pankreas hastalıkları (akut ve kronik pankreatit, kist, kanser) teşhis ve tedavisi ile ilgilenir.

Endoskopi / Kolonoskopi Sedasyonlu ( Uyutularak )

Gastroenteroloji tanı ünitemizde Endoskopi ve Kolonoskopi işlemleri Gastroenteroloji Uzmanımız tarafından yapılmaktadır. Hastanemizde yapılacak olan işlemler sedasyon ile yapılmaktadır.

Yapılan endoskopi ve kolonoskopi işlemleri SGK anlaşmalı olarak hastanemizde yapılmaktadır. Ankara’da endoskopi yapan merkezler arasında bulunmaktadır.

Uyutularak Endoskopi İşlemi Merkezinizde yapılıyor mu ? Anestezili Endoskopi İşlemine nasıl gelinmesi gerekiyor ?

Hastalarımız işlem öncesi muayene edilmektedir. Muayene işleminin yapılacağı gün hastalarımıza sedasyon uygulanacağı için İşlem 15-30 dk arası sürmektedir.

Endoskopi işlemi ağrılı bir işlem değildir. Hastalar uyutulduğu için işlem sırasında herhangi ağrı veya acı hissetmezler.

Endoskopi için gelecek olan hastalarımızın gece 24:00 dan itibaren su dahil hiçbir şey yiyip içmemeleri gerekmektedir. İşlem günü ve öncesi kan sulandırıcı ilaç kullanımı kesilmelidir. Aldığınız önemli ilaçlar , tansiyon, şeker gibi bir yudum su ile alabilirsiniz. Astım hastaları kullandıkları sprey ilaçları yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Endoskopi günü sedasyon yapıldığı için araç kullanımı tavsiye etmiyoruz.

Anestezili Kolonoskopi İşlemi Merkezinizde yapılıyor mu ? Anestezili Kolonoskopi İşlemine nasıl gelinmesi gerekiyor ?

Kolonoskopi işlemi ağrılı bir işlem değildir. Hastalar uyutulduğu için işlem sırasında herhangi ağrı veya acı hissetmezler.

Kolonoskopi için gelecek olan hastalarımızın gece 24:00 dan itibaren su dahil hiçbir şey yiyip içmemeleri gerekmektedir. Kolonoskopi işlemi öncesi 3 günlük diyet programı yapılması gerekmektedir. Diyet programı doktorumuz tarafından yazılmaktadır. İşlem günü ve öncesi kan sulandırıcı ilaç kullanımı kesilmelidir. Aldığınız önemli ilaçlar , tansiyon, şeker gibi bir yudum su ile alabilirsiniz. Astım hastaları kullandıkları sprey ilaçları yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Kolonoskopi günü sedasyon yapıldığı için araç kullanımı tavsiye etmiyoruz.

Ankara Kolonoskopi Fiyatları ne kadar ?

Ankarda bulunan hastanemizde kolonoskopi fiyat bilgisini 03124738855 numaralı telefonumuzdan öğrenebilirsiniz.

Kolonoskopi için hangi bölüme gitmek lazım ?

Kolonoskopi işlemi için Gastroenteroloji bölümüne başvurabilirsiniz.

Endoskopi için hangi bölüme gitmek lazım ?

Endoskopi işlemi için Gastroenteroloji bölümüne başvurabilirsiniz.

Uyutularak Endoskopi ücreti ne kadar ?

Uyutularak endoskopi ücreti bilgisi için hastanemizden bilgi alabiliriniz.

Uyutularak Kolonoskopi ücreti ne kadar ?

Uyutularak kolonoskopi ücreti bilgisi için Ankara da bulunan hastanemizden bilgi alabiliriniz.

Endoskopi kolonoskopi fiyatları ne kadar ?

Uyutularak endoskopi kolonoskopi fiyatları için hastanemizden bilgi alabiliriniz.

Özel Hastanede Endoskopi kolonoskopi fiyatları ne kadar ?

Özel Hastanede endoskopi, kolonoskopi fiyatları için hastanemizden bilgi alabiliriniz.

Hastalarımız özel hastanede Endoskopi fiyatı ve özel hastanede 2023 ücretleri kolonoskopi fiyatı sorularını merak etmektedir.
Ankara da bulunan hastanemizde endoskopi 2023 ve kolonoskopi 2023 fiyat ve ücretini öğrenmek için çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.
Halk arasında uyutarak (anestezili ) mide endoskoskopi ve uyutararak kolonoskopi işlemleri de merkezimiz gastroenteroloji birimimizde yapılmaktadır.
Hastanemizin SGK ve Özel Sağlık Sigortalar ile anlaşması vardır.
Endoskopi, kolonoskopi ve rektoskopi işlemi hastalarımızın konforu düşünülerek anestezili olarak yapılan bir işlemdir.
2023 yılı Endoskopi, kolonoskopi ücret (Fiyat ) bilgisi için 03124738855 ve 05558264674 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

GASTROENTEROLOJİ
Doktorlarımız

Hızlı Erişim

Menü
Translate »