Endoskopi / Kolonoskopi Sedasyonlu ( Uyutularak )

Gastroenteroloji tanı ünitemizde Endoskopi ve Kolonoskopi işlemleri Gastroenteroloji Uzmanımız tarafından yapılmaktadır. Hastanemizde yapılacak olan işlemler sedasyon ile yapılmaktadır.

Yapılan endoskopi ve kolonoskopi işlemleri SGK anlaşmalı olarak hastanemizde yapılmaktadır. Ankara’da endoskopi yapan merkezler arasında bulunmaktadır.

Uyutularak Endoskopi İşlemi Merkezinizde yapılıyor mu ? Anestezili Endoskopi İşlemine nasıl gelinmesi gerekiyor ?

Hastalarımız işlem öncesi muayene edilmektedir. Muayene işleminin yapılacağı gün hastalarımıza sedasyon uygulanacağı için İşlem 15-30 dk arası sürmektedir.

Endoskopi işlemi ağrılı bir işlem değildir. Hastalar uyutulduğu için işlem sırasında herhangi ağrı veya acı hissetmezler.

Endoskopi için gelecek olan hastalarımızın gece 24:00 dan itibaren su dahil hiçbir şey yiyip içmemeleri gerekmektedir. İşlem günü ve öncesi kan sulandırıcı ilaç kullanımı kesilmelidir. Aldığınız önemli ilaçlar , tansiyon, şeker gibi bir yudum su ile alabilirsiniz. Astım hastaları kullandıkları sprey ilaçları yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Endoskopi günü sedasyon yapıldığı için araç kullanımı tavsiye etmiyoruz.

Anestezili Kolonoskopi İşlemi Merkezinizde yapılıyor mu ?Anestezili Kolonoskopi İşlemine nasıl gelinmesi gerekiyor ?

Kolonoskopi işlemi ağrılı bir işlem değildir. Hastalar uyutulduğu için işlem sırasında herhangi ağrı veya acı hissetmezler.

Kolonoskopi için gelecek olan hastalarımızın gece 24:00 dan itibaren su dahil hiçbir şey yiyip içmemeleri gerekmektedir. Kolonoskopi işlemi öncesi 3 günlük diyet programı yapılması gerekmektedir. Diyet programı doktorumuz tarafından yazılmaktadır.

İşlem günü ve öncesi kan sulandırıcı ilaç kullanımı kesilmelidir. Aldığınız önemli ilaçlar , tansiyon, şeker gibi bir yudum su ile alabilirsiniz. Astım hastaları kullandıkları sprey ilaçları yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Kolonoskopi günü sedasyon yapıldığı için araç kullanımı tavsiye etmiyoruz.

Hastalarımız özel hastanede Endoskopi fiyatı ve özel hastanede 2022 ücretleri kolonoskopi fiyatı sorularını merak etmektedir.
Ankara da bulunan hastanemizde endoskopi 2022 ve kolonoskopi 2022 fiyat ve ücretini öğrenmek için çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.
Halk arasında uyutarak (anestezili ) mide endoskoskopi ve uyutararak kolonoskopi işlemleri de merkezimiz gastroenteroloji birimimizde yapılmaktadır.
Hastanemizin SGK ve Özel Sağlık Sigortalar ile anlaşması vardır.
Endoskopi, kolonoskopi ve rektoskopi işlemi hastalarımızın konforu düşünülerek anestezili olarak yapılan bir işlemdir.
2022 yılı Endoskopi, kolonoskopi ücret (Fiyat ) bilgisi için 03124738855 ve 05558264674 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

Endoskopi (Anestezili)
Kolonoskopi (Anestezili)
Rektoskopi (Anestezili)
Kapsül Endoskopi
Fleksible Rekto-Sigmoidoskopi
Menü
Translate »