Özel Ankara Cerrahi Tıp Merkezi

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon kas-iskelet sistemi problemleri, nörolojik hastalıkları, kronik ağrıları olan hastaların teşhis ve tedavilerinin yanı sıra doğuştan veya sonradan ortaya çıkan kaybedilmiş hareket kabiliyetinin tekrar kazandırılmasına yönelik tedavileri kapsayan bir uzmanlık dalıdır.

Merkezimizde Kireçlenme, Bel Fıtığı ,Boyun Fıtıkları, Romatizma (romatoid artrit, ankilozan spondilit vb), Fibromyalji, Osteoporoz, Hemipleji (inme), Multiple Skleroz, Parkinson, Serebral Palsi, Tendon ve Bağ Yaralanmaları, Eklem Ağrıları başarı ile tedavi edilmekte olup Ortopedik Cerrahi Sonrası Rehabilitasyon uygulamaları da yapılmaktadır.

Merkezimizde klasik tedavi yöntemlerinin yanı sıra Terapotik Enjeksiyon,Kuru İğne,  Nöralterapi, Manuelterapi, Lenfödem tedavileri, Kinesiotape uygulaması, PRP , Eklem İçi Enjeksiyon, Ozon Tedavisi tedavileri de uygulanmaktadır.

Merkezimize başvuran hastalarımızın Fizik tedavi Rehabilitasyon Uzmanı doktorlarımız tarafından Muayeneleri yapılmakta ve tedavileri planlanmaktadır.  Tedavi süresince ve tedavi bitimi hastalarımızın takipleri yapılmakta hasta memnuniyeti ön planda tutulmaktadır.

Merkezimizde tedavi gören hastalarımız için servisimiz bulunmaktadır. Servis bölgeleri için merkezimiz tarafından hastalarımıza bilgi verilmektedir. SGK anlaşmalı fizik tedavi hastanesi, sgk anlaşmalı fizik tedavi merkezleri, emekli sandığı anlaşmalı fizik tedavi merkezleri, ankara özel fizik tedavi merkezleri, özel eğitim merkezi ankara fizik, çankaya fizik tedai merkezleri, balgat fizik tedavi merkezi , bel fıtığı tedavisi ankara , ankara boyun fıtığı merkezi, topuk dikeni tedavisi, tenisci dirseği tedavisi, serebral palsi tedavisi, omuz yırtığı fizik tedavi egzersizleri ve tedavisi, kas yırtılması fizik tedavi, omuz kırığı, kırık sonrası fizik tedavi ankara, ayak bileği kırığı sonrası fizik tedavi , topuk dikeni tedavisi için ameliyatsız eswt tedavisi

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon birimi Bilgi ve Randevu için bize : 05558264675 numaralı telefonumuzdan direk ulaşabilirsiniz.

FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
Tedavileri
Ankilozan spondilit
Ayak, ayak bileği ağrıları (düz tabanlık)
Bel Fıtığı Tedavisi
Boyun Fıtığı Tedavisi
CP Hastalığı (Serabral Palsi)
Disk herniasyonları
Dizde Kireçlenme
Eklem Ağrıları
El ve ayakta uyuşma hissi
Eswt Tedavisi
Felçler rehabilitasyonu
Felçli hastalar Tedavisi
Fibromiyalji ( Tüm vücut kas ağrıları)
Fibromiyalji Tedavisi
Hemipleji
Parkinson
Romatizmal Hastalıkları
Romatoid Artrit
Sinir sıkışma ve yaralanmalarının tedavisi
Siyatik Tedavisi
Kalça ve Diz Ameliyatları rehabilitasyonu
Karpal Tünel Tedavisi
Kas Zorlanmaları Tedavisi
Kemik Erimesi Tedavisi
Kırık Çıkık Rehabilitasyonu
Kısmi Felç Tedavisi
Kinesiotaping
Kuru İğne Tedavisi
Lenf ödem tedavisi
Menisküs Tedavisi
Mobilizasyon ve Manuplasyon tedavileri
MS Hastalığı Tedavisi
Nöral Terapi
Omurga Kireçlenmeleri (Bel-boyun)
Omuz Yırtıkları Tedavisi
Spor Yaralanmaları Tedavisi
Tendinit Tedavisi
Tenisci-Golfçü Dirseği Tedavisi
Tıbbi Masaj
Topuk Dikeni tedavisi
FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON
Doktorlarımız

Hızlı Erişim

Menü