Ankara Geniz Eti Ameliyatı

  1. Anasayfa
  2. Blog
  3. Ankara Geniz Eti Ameliyatı
Ankara Geniz Eti Ameliyatı

Ankara Geniz eti ameliyatı burun boşluğunun arkasında bulunan, geniz bölgesinde yer alan dokuların alınmasıyla yapılır. Geniz etinin varlığı anormal bir durum değildir ve sağlıklı olan her bireyde geniz eti bulunur. Bu durum, olması gerekeni ifade eder. Yine de bazı çeşitli koşullarda veya rahatsızlıklarda büyüme gösterir ve geniz etinde tıkanmalara veya hava pasajının daralmasına neden olabilir.

Bahsedilen bu durum ise solunum sistemi başta olmak üzere çeşitli konularda şikayetlere neden olabileceği gibi bazı durumlarda ciddi hastalıkları kaynağı da olacaktır. Geniz eti büyümelerinde hastalarının kişisel özellikleri, altta yatan duruma bağlı şekilde tedavi uygulanması gerekecektir. Tedavide ise detaylı testler sonucunda karar verilir. Geniz eti ameliyatı olanların yorumları ile işlemlerin herhangi bir sorun olmadan tamamlandığı görülüyor.

Geniz Eti Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Geniz eti ameliyatı sıklıkla uygulanan operasyonlar arasında bulunur. Geniz eti ameliyatı doktor tavsiye niteliğinde önerilen doktorlarımız ise bünyesinde başarılı bir şekilde geniz eti ameliyatını uygular. Büyüme sağlayan geniz eti, solunum yolunu daraltmaya kadar gidiyorsa ve çeşitli şikayetlere de yol açıyorsa tedavi gerektirecektir. Geniz etinin klinik olarak ne ölçüde soruna sebep olduğuna bakılır. Ardından geniz etinin küçültme ihtimalinin olup olmadığına bakılır.

Ankara geniz eti ameliyatı en iyi doktor avantajlarıyla birlikte tüm hastalar tarafından öneriliyoruz. Bu bağlamda hastaların tedavi açısından uzman bir hekim tarafından değerlendirilmesi önemlidir. Bu nedenle muayene olabilir ve profesyonel doktorlarla geniz eti ameliyatınızı planlayabilirsiniz.  Tedavi başarılı bir şekilde tamamlandığında konuşma bozuklukları, kronik burun tıkanıklığı, uyku apnesi gibi sorunlarınızda bitecektir. Geniz eti ameliyatı hakkında detaylı bilgi almak, randevu oluşturmak için kliniğimizle görüşebilirsiniz.

Geniz Eti Ameliyatı Fiyatı

Geniz eti ameliyatı hastalara göre farklılık gösteren bir cerrahi işlemdir. Özellikle son zamanlarda sıklıkla araştırılan geniz eti ameliyatı fiyatı konusunda net bir şey demek oldukça zordur. Detaylı fiyat bilgisi için öncelikle muayene olmak gerekir. Geniz eti ameliyatı, hastaların kişisel özelliklerine ve altta yatan sebeplere bağlı şekilde uygulanır. Bu ameliyatı uygun gören uzman hekimler ise gerekli tetkikler, fizik muayene ve görüntüleme yöntemleriyle elde edilen verilerle hastalara uygun tedavi yöntemleri planlanır. Geniz eti büyümesi viral enfeksiyonlar nedeniyle gelişebildiğinden dolayı büyüyen geniz eti takibi gerekebilir.

Geniz Eti Ameliyatı Sonrası

Genel anestezi ile yapılan geniz ameliyatı, burun içerisinden kapalı olarak yapılır. Oldukça kolay ve kısa süren bir işlemdir. Ameliyat sonrasında önemli bir komplikasyona yol açmaz. Bahsedilen durumlarla beraber cerrahi sonrası kısa süren boğaz ağrısı, kulak ağrısı, hafif kanama ve burun tıkanıklığı görülür. Geniz ameliyatı sonrası dönemde hekimler bölgeyi enfeksiyondan korumak için antibiyotik ve hastaların şikayetini dindirmek adına ağrı kesici ilaç reçete eder. Bu dönemde ödem ve kanama gibi şikayetlerinin azaltılması adına soğuk içecek ile gıdaların tüketilmesi tavsiye edilir.

Popüler Yazılar
Menü
Translate »