Merkezimizde Nöroloji polikliniğimizde EMG ve EEG işlemi Nöroloji Uzmanımız tarafından yapılmaktadır. Nöroloji uzmanımız tarafından hastanemizde EMG işlemi yapılmaktadır.

EMG /EEG Acılı Bir İşlem midir ?

Bir çok EMG ve EEG çekimi bulunmaktadır. EMG ve EEG işlemi acısız bir işlemdir.  Bazı EMg çekimlerinde küçük iğneler batırılarak yapılmaktadır. Bu iğnelerin vermiş olduğu az bir acı hissedilebilir.

EMG ve EEG Sonucu kaç günde çıkmaktadır ?

Emg sonucu işlem sonrası hastalarımıza raporlanmakta ve anında teslim edilmektedir.

Emg işleminde  herhangi bir radyosyon bulunmamaktadır. EMG işlemi yapılacak emg ye göre yaklaşık 15-30 dk arası bir sürede çekilmektedir.

Karpal tünel için Tuzak EMG işlemi merkezimizde yapılmaktadır. EMG işlemi için hastalarımızın mutlaka randevu alarak hastanemize gelmesi gerekmektedir. Genelde aynı gün emg çekimi yapılmaktadır.

EMG çekimi için merkezimizin SGK ve özel Sigortalar ile anlaşması bulunmaktadır. EMG ücreti,emg çeken yerler, Emg çekim fiyatları,Emg 2022 ücreti, Emg 2022 fiyatı EMG fiyat bilgisi, EMG çeken yerler nereler, EMG anlaşmalı hastane neresi,EMG hangi hastanelerde var, Ankara nöroloji doktorları EMG hastane Ankara, emege ücretleri, EEG çekimi Ankara, emege çeken hastaneler, ankarada emege çekimi, hastanede emege çekimi, emege ankara özel hastane gibi bir çok sorularınız için merkezimizin 03124738855 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

Ankara’da EMG çeken hastaneler arasında yer alan hastanemizde tam zamanlı nöroloji doktorumuz bulunmaktadır.

Nöroloji hastalarının takipleri ve ilaç raporları da nöroloji uzmanımız tarafından yapılmaktadır.

EMG, genel tarama (Üç ekstremite)
Rutin EEG
EMG, hareket hastalığı protokolü
EMG, kraniyal nöropati protokolü
EMG, motor nöron hastalığı protokolü
EMG, myasteni protokolü
EMG, myopati protokolü
EMG, periodik paralizi protokolü
EMG, polinöropati protokolü
EMG, radikülopati ve pleksus protokolü
EMG tuzak nöropati protokolü, iki taraf
EMG, distoni protokolü

Hızlı Erişim

Menü