Merkezimizde Nöroloji polikliniğimizde EMG işlemi Nöroloji Uzmanımız tarafından yapılmaktadır. Nöroloji uzmanımız tarafından hastanemizde EMG işlemi yapılmaktadır.

EMG Acılı Bir İşlem midir ?

Bir çok EMG çekimi bulunmaktadır. EMG işlemi acısız bir işlemdir.  Bazı EMg çekimlerinde küçük iğneler batırılarak yapılmaktadır. Bu iğnelerin vermiş olduğu az bir acı hissedilebilir.

EMG Sonucu kaç günde çıkmaktadır ?

Emg sonucu işlem sonrası hastalarımıza raporlanmakta ve anında teslim edilmektedir.

Emg işleminde  herhangi bir radyosyon bulunmamaktadır. EMG işlemi yapılacak emg ye göre yaklaşık 15-30 dk arası bir sürede çekilmektedir.

Karpal tünel için Tuzak EMG işlemi merkezimizde yapılmaktadır. EMG işlemi için hastalarımızın mutlaka randevu alarak hastanemize gelmesi gerekmektedir. Genelde aynı gün emg çekimi yapılmaktadır.

EMG çekimi için merkezimizin SGK ve özel Sigortalar ile anlaşması bulunmaktadır. EMG ücreti,emg çeken yerler, Emg çekim fiyatları,Emg 2022 ücreti, Emg 2022 fiyatı EMG fiyat bilgisi, EMG çeken yerler nereler, EMG anlaşmalı hastane neresi,EMG hangi hastanelerde var, Ankara nöroloji doktorları EMG hastane Ankara, emege ücretleri, emege çeken hastaneler, ankarada emege çekimi, hastanede emege çekimi, emege ankara özel hastane gibi bir çok sorularınız için merkezimizin 03124738855 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

Ankara’da EMG çeken hastaneler arasında yer alan hastanemizde tam zamanlı nöroloji doktorumuz bulunmaktadır.

Nöroloji hastalarının takipleri ve ilaç raporları da nöroloji uzmanımız tarafından yapılmaktadır.

EMG, genel tarama (Üç ekstremite)
EMG, hareket hastalığı protokolü
EMG, kraniyal nöropati protokolü
EMG, motor nöron hastalığı protokolü
EMG, myasteni protokolü
EMG, myopati protokolü
EMG, periodik paralizi protokolü
EMG, polinöropati protokolü
EMG, radikülopati ve pleksus protokolü
EMG tuzak nöropati protokolü, iki taraf
EMG, distoni protokolü

Hızlı Erişim

Menü