Kardiyoloji, kalp ve dolaşım sistemi hastalıklarını inceleyen bilim dalıdır. Kardiyoloji polikliniğine hastalar sıklıkla göğüs ağrısı, çarpıntı, nefes darlığı, bacaklarda şişlik (ödem), çabuk yorulma, gece idrara çıkma, öksürük gibi şikayetlerle müracaat ederler.

Kardiyoloji bölümünde Hipertansiyon (yüksek tansiyon ) , Kalp Ritm Bozuklukları (Aritmi), Aterosklerotik Kalp Hastalıkları (Koroner Arter Hastalığı), Kalp Yetmezliği, Kalp Kapak Hastalıkları, Konjenital (Doğumsal) Kalp Hastalıkları, Kardiyomyopati, Perikart Hastalıkları, Aort Hastalıkları teşhis, tedavi ve takipleri yapılmaktadır.

Ankara da bulunan merkezimizde yüksek tansiyon teşhis ve takip işlemleri yapılmaktadır. Ankara kardiyoloji hastaneleri, kardiyoloji hastane randevu almak için 03124738855 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz. Kardiyoloji doktoru Ankara, tansiyon doktoru ankara, kalp ritim doktor. Hastanemizde 24 saat ritm holter ve 24 saat tansiyon holter cihazlarımız ile hastalarımızın takipleri yapılmaktadır.

Ekokardiyografi işlemi Kardiyoloji uzmanımız tarafından muayene ile birlikte yapılmaktadır. Tansiyon şikayeti olan hastalarımızın gerekli olan ilaç düzenlemeleri ve ilaç raporları düzenlenebilmektedir.

Ankara hastane hipertansiyon ve Ankara hastane yüksek tansiyon şikayeti olan hastalarımızın Kardiyoloji bölümümüze başvurabilirler. Kalp hastalıklarının tanısı ve kalp tetkikleri ve tanıları kardiyoloji merkezimizde yapılmaktadır. Merkezimizde bu hastalıkların tanıları için yapılan testler.

EKG (Elektrokardiyografi)
Eforlu EKG ( Efor testi )
Renkli Doppler
Ekokardiyografi
24 Saatlik Kalp Ritmi Takibi
24 Saatlik Tansiyon Takibi

Hızlı Erişim

Menü