Merkezimizde yapılan Alternatif ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları

  • Ozon Tedavisi
  • Akupunktur
  • Mezoterapi
  • Nöral Terapi Manuel Terapi
  • Prp Tedavisi (Diz PRP, Saç PRP, Yüz PRP)
  • Kuru İğne Tedavisi
  • Kupa Tedavisi
  • Glutatyon Tedavisi
  • Eklem İçi Enjeksiyon

OZON TEDAVİSİ

Ozon Tedavisi Nedir: Vücuttaki bir rahatsızlığı veya yaralanmaları tedavi etmek amacı ile vücuda ozon gazının verilmesi ve bağışıklık sisteminin uyarılmasını sağlayan bir tedavi biçimidir.

Ozon tedavisinin faydaları nelerdir: yaralar, kronik ülserler, diyabetik ayak ve yanıklar, Hipertansiyon, şeker hastalığı, kas iskelet sistemi hastalıklar ve eklem kireçlenmeleri, kronik yorgunluk sendromu ve fibromiyalji, allerji ve Astım, Otoimmün hastalıklar, akciğer hastalıkları, deri hastalıkları

Ozon Tedavisi işe yarıyor mu? Bağışıklık sisteminin ‌aktivasyonunu artıran ve kanserle savaşan hücrelerin üretimini destekleyen ozon terapisi, vücudun genel direncine olumlu yönde katkı sağlayarak kanser tedavisine yardımcı olur.

Ankara’da ozon tedavisi yapan hastane, ozon tedavisi fiyat, ozon terapi ücretleri 2021 , ozon tedavisi yapan hastaneler, ozon terapi ankara, ozon terapi nasıl yapılır, ozon tedavisi fiyatları ne kadar?

OZON TERAPİ NEDİR? HANGİ HASTALIKLARDA OZON UYGULANIR?

Ozon Terapinin faydaları nelerdir? Ozon terapi ücreti fiyatı ne kadar? Ankara’da ozon yapan hastaneler? Ozon 2021 fiyatı nedir ? Ozon terapi 2021 ücreti nedir? Ozon terapi kimlere yapılabilir? Rektal ozon nedir? Ozon tedavisi Ankara’da hangi hastanede var? Ankara da ozon uygulayan doktorlar ? Ankara ozon merkezleri nelerdir ? gibi bir çok soru gelmektedir.

Ozon atmosferin üst katında bulunan ama soluduğumuz havada bulunmayan antioksidan bir gazdır.Ozon tedavisinin bir çok hastalığa faydası bilinmektedir. Amaç hekimlerin kullandığı tedaviye destek veya kendine özgü bir tedavi yöntemi olarak ta bir çok faydası bulunmaktadır. Ankara Ozon tedavisinin etkili olduğu hastalıklar

· Şeker Hastalığı

· Yaygın kas ağrıları

· Uyku bozuklukları

· Yorgunluk ile seyreden fibromiyalji

· Kronik yorgunluk

· Geçmeyen kronik yaralar

· Romatizmal hastalıklarda

· Migren ve baş ağrılarının tedavisinde

· Şeker hastalığına bağlı ayak yaraları başta olmak üzere bütün uzuv ve bölgesel yaralar

· Uzun süre yatma nedeni oluşan bası yaraları(dekübitis yaraları)

· Ameliyat sonrası oluşan iyileşmeyen yaralar

· Yanık ve üzerine yerleşmiş enfeksiyonlar

· Kas, eklem patolojilerinde

· Bağışıklık sisteminin bozukluğu sonucu oluşan, eklem, kas ve iskelet sisteminin fonksiyonunu etkileyen ve ağrılı hareket nedeniyle pek çok fonksiyonu kısıtlayan hastalıklarda,

· İmmun sistemi düzenlemek için

· Romatoid artrit, SLE

· Behçet hastalığı

· Multipl skleroz ve birçok otoimmun hastalıkta

· Detoks amaçlı ozon tedavisinden

· İnflamatuvar barsak hastalıkları denen ülseratif kolit ve crohn hastalığında

· Mide ülserinde hücrelerin yenilenmesi

· Anal Fistür tedavisinde

· Multipl skleroz, Alzheimer, Parkinson gibi nörolojik hastalıklar

· Myotoni, muskuler distrofi veya kas-sinir sistemini tutan hastalıklarda son derece etkilidir

· Cilt alerjileri, ekzamalar, sedef hastalığı

· Ağız içi mukozasını tutan hastalıklarda diş eti iltihaplarında, ağız içi aftlarda, kandida enfeksiyonlarında

· Zona, uçuk gibi virüslerin neden olduğu hastalıklarda

· Sellülitte ciltte biriken yağ asitlerinin vücuttan atılmasına

· Tedaviye dirençli kadın genital yolu enfeksiyonlarında bakteri, mantar öldürücü ve hormonal durumu düzenleyici etkisinden faydalanılır

 

MANUEL TERAPİ

Manuel Terapi Nedir: Eklemler ve eklemlerin etrafındaki kasları aktif hale getirmek için uygulanan ve temel amacı eklem hareketlerini düzeltmek ve kasların gerginliğini azaltmak olan manuel terapi, miyofasyal adezyonları tedavi etmek için kullanılan bir yöntemdir.

Manuel Terapi hangi hastalıklarda uygulanır: Boyun Fıtığı, Boyun Düzleşmesi, Servikal Omurga Düzensizlikleri, Bel Fıtığı, Diz Ağrıları, Menisküs Yaralanmaları,Fibromiyalji. Manuel terapi fiyatları, ankara manuel terapi ücretleri ,manuel terapi yapan doktorlar, manuel terapinin faydaları nelerdir, bel ağrısı için manuel terapi, mauel terapi 2021, ankara da hastane manuel terapi..

 

PRP (Platelet Rich Plasma) TEDAVİSİ

Kişinin kendi kanından bir miktar alınarak özel yöntemlerle Trombositten zengin plazma haline getirildikten sonra hasta bölgelere uygulanmasını içeren bir tedavi yöntemidir.PRP Hangi durumlarda uygulanır? Diz eklemi kireçlenmesi & aşınması (osteoartrit), Dizde menisküs yırtıkları, Dizde ön çapraz bağ ve iç çapraz bağ yaralanmaları, Erken yaş kıkırdak aşınmaları, Omuz ekleminin kronik tendinitleri, Topuk dikeni (Plantar Fasiit)
El bileği tendiniti, Tenisçi dirseği, Kırık iyilişme sorunları Sporcularda, iyileşmeyen stres kırıklarının tedavisinde, Ayak bileği iç ve dış yan bağ yaralanmaları durumlarında kullanılmaktadır.

PRP İşlemi sonrasında ağrı olur mu : İşlem sonrası Uygulanan bölgede ağrı, kızarıklık ve şişlik görülebilir. İşlemden sonra doku iyileşmesini hızlandırmak için fizik tedaviye devam edilebilir.

 

Diz PRP fiyatları, Eklem prp, prp fiyatları 2023, PRP yapan doktorlar, diz içi enjeksiyon, eklem içi enjeksiyon, eklem için prp tedavisi, PRP ankara hastane, yüz PRP, Saç PRP

KURU İĞNE TEDAVİSİ

Kuru İğne Tedavisi Nedir: Kas-İskelet sistemi hastalıklarına bağlı olarak ortaya çıkan ağrı ve hareket kısıtlılıklarının tedavisi için kullanılan bir yöntemdir. Tedavide ince akupuntur iğneleri kullanılır ve kaslarda oluşan sertleşmeler, giderilmeye çalışılır.

Kuru İğne Tedavisi hangi rahatsızlıklarda kullanılır: Fibromiyalji, Bel-boyun ve/veya sırt ağrıları,tenisçi dirseği,skolyoza bağlı ağrılar, duruş bozukluğuna bağlı ağrılar,travma sonrası omurga ağrıları gibi farlı bir çok tanıda kullanılabilmektedir.

Kuru İğne Tedavisi nasıl yapılır: Kaslarda ağrılara neden olan tetik noktalar oluşmaktadır. Kuru iğneleme tedavisinde, iğneler bu tetik noktalarına doğru batırılır ve bu sayede kaslarda biriken ve ağrı yapan spazmın çözülmesi beklenir. Kuru iğne tedavisi ankara, Ankarada kuru iğne yapan hastaneler , kuru iğne, kuru iğne 2022 fiyatları, kas ağrıları için kuru iğne tedavisi, kuru iğne fiyatı,

Randevu ve Diğer Tüm sorularınız için 0558264675 numaralı whatsapp numaranızdan bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Menü